Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Po mnie nie trzeba poprawiać" widocznie pod takim hasłem pracowała ekipa remontująca dach szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To barak na Majdanku czy nowoczesna Klinika w Unii Europejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pixel napisał:
Cytując Halamę: "Ja wiedziałem, że tak będzie". Panowie policjanci popytajcie w sklepach na 3 maja, co od rana kupowali panowie w zielonych kamizelkach. Na pewno nie tylko kefir i bułeczki. Skoro od godz. 8.30 w taki upał łoi się alkohol, to musi się coś stać. Gdzie był nadzór nad inwestycją.
Czy masz jakieś dowody w związku z tym co napisałeś czy generalizujesz ? bo kolega Ci powiedział że na budowach się pije alkohol ? Więcej rozwagi i pomyślunku bo możesz zostać oskarżony o pomówienie :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
satrapa napisał:
PYTAM ! Gdzie Byli Rodzice ??? No gdzie ???
Twoi ? że Ci internet zapewnili....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
To barak na Majdanku czy nowoczesna Klinika w Unii Europejskiej
Co ma Unia do "nowoczesnej Klniki" ? bo nie bardzo rozumiem... Ktoś zaniedbał z czymś sprawe i tyle .. i za to zapewne odpowie.. bo przecież samo się nie podpaliło... Równie dobrze mogłoby się to przytrafić w jakiejś prowincji w Austrii.. Pomijając fakt, że Polak (nie)potrafi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja25 napisał:
a moja jednostka OSP (KSRG) jest 15km od lublina i widzę ze ściągają inne jednostki nawet z poza powiatu a u nas spokój widocznie lepiej ścigać zdezelowanego jelcza ze Świdnika niż z bliższa kogoś żenada.
Urodziłeś się dup... i dupkiem umrzesz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że ugasili.. wyglądało to groźnie. a zdjęcia beznadziejne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam gdzie był wtedy radny Nowak, bo napewno nie w swoim biurze na 3 maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red bull x fighsters napisał:
Gdzie był nadzór ??hmmm... to zostawmy już morze władzom..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nauczmy się pisać po polsku słowo może, lepiej będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś ekipa dekarska robiła na dachu, może Furmannex to uratuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darayavahuslbn napisał:
Co ma Unia do "nowoczesnej Klniki" ? bo nie bardzo rozumiem... Ktoś zaniedbał z czymś sprawe i tyle .. i za to zapewne odpowie.. bo przecież samo się nie podpaliło... Równie dobrze mogłoby się to przytrafić w jakiejś prowincji w Austrii.. Pomijając fakt, że Polak (nie)potrafi..
Zasygnalizowałem że w XXI wieku nie powinno leczyc sie ludzi w takich warunkach lokalowych. Ten tzw budynek to zdewastowana ruina.Prosze porownać ten budynek z siedzibami ZUS KRUS PZU bankami czy sądami.Prywatna placówka słuzby zdrowia w takim stanie technicznym zostałaby natychmiast zamknieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz nie będzie już kłopotów z poszerzeniem 3 maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać pracownikom robota paliła się w rękach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odniose sie do ciezkich warunków jakie panuja w szpitalach ...np szpital połozniczy na lubartowskiej ..jego stan techniczny woła o pomste do nieba....tynk sypie sie na rodzące matki..na wszystko inne sa pieniądze.. druga sprawa ...ludzie pracujacy w działach technicznychw szpitalach owszem pija alkohol podczas pracy..wiem bo pracuje w szpitalu. na szczęscie nikt nie zginał..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiajmy strażaków za cała akcję, a szczególnie tych którzy walczyli z ogniem na "pierwszej linii frontu". Wszak mogło to być ich ostatnie zadanie w życiu. Niekompetencja dowódcy akcji, który polecił aplikować im środek gaśniczy bezpośrednio z dachu palącego się obiektu, jest wysoce niedopuszczalna. Poruszanie się po dachu w takiej sytuacji gdzie wewnątrz znajduje się czynne źródło ognia, oraz dodatkowo niska wysokość budynku powoduje często zawalenie się stropu do wewnątrz. Co by to oznaczało, nie muszę chyba mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...